Czech English

Doplňující informace k zimnímu táboru:

Ubytování je s možností stravy.

Pá - Ne, včetně stravy (Pá - večeře, So - snídaně, oběd, večeře, Ne - snídaně, oběd)

Cena na výše uvedený balíček 1440,-

Pro veškerou komunikaci uvádějte do předmětu zprávy  "samojed 20", kontaktní email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mob. 608 973 399. Počet lůžek na pokojích p.1 - 6+1lůžek, p.2 - 4lůžek, p.3 - 4+2 lůžek, p.3 - 4+1lůžek.

Psi do ubytovacího objektu nesmí, mohou  být ve výstavních klecích v objektu lyžárny, v autech nebo venku.

Pokud budete mít vlastní ubytování v karavanech nebo jinde, lze domluvit stravování v penzionu U dvou kozlů také do 20.11.2020. Snídaně formou bufetu 100,- / Oběd polévka, hlavní jídlo 150,- / Večeře hlavní jídlo 120,-

Samostatně k prodeji alko nealko - teplé, studené, něco na zub sladké, slané dle aktuální nabídky.

Zájemci, kteří budou ubytováni jinde, si také mohou objednat jídla u U dvou kozlů.

Program může být upraven dle klimatických podmínek.

 

zimni ta4

V RÁMCI UTUŽOVÁNÍ PŘÁTELSKÝCH VZTAHŮ MEZI ČESKÝMI A SLOVENSKÝMI PŘÍZNIVCI PLEMENE SAMOJED, VÁS SRDEČNĚ ZVEME NA DRUHÉ SETKÁNÍ OBOU KLUBŮ. BUDETE ZDE MÍT MOŽNOST, PORADIT SE O PŘÍPRAVĚ PEJSKŮ NA ZÁVODY I NA VÝSTAVY. NEBUDE CHYBĚT OBČERSTVENÍ, SOUDEK PIVA, ANI DORT. NEVÁHEJTE - PŘIJEĎTE SI ZAZÁVODIT A ZASOUTĚŽIT; ZKRÁTKA SE DOBŘE POBAVIT S PŘÁTELI !

NEZAPOMEŇTE SI VČAS ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ !!    

A BUDEME TAKÉ RÁDI ZA JAKÉKOLIV DÁREČKY !                

Výbor Samojed klubu

Samojedsk tbor SR R

Hezký den všem Máme tady jednu velmi zajímavou pozvánku od našich slovenských přátel...

 Milí členovia,

Radi by sme Vás pozvali na špeciálnu akciu 2 výstav, seminára a galavečera v nádherných priestoroch Kaštiela Mojmírovce (pri Nitre).
Výstavy sa budú konať 4.-5. mája 2018.

Všetky informácie nájdete na webstránke výstavy www.eurosamoyedshow2018.sk box detail

exterier7

Prihlásiť sa môžete cez online systém www.dogshow.sk, kde je možnosť pri prihlásení psíkov na výstavu, príhlasiť aj Galavečer a Seminár.
V prípade, že budete chcieť dať vyšetriť oči svojim psíkom na dedičné choroby vrátane gonioskopie, prosíme aby ste sa nahlasovali mailom.

V prípade problémov s prihlásením na výstavy a aktivity, prosím kontaktujte nás mailom.

Tešíme sa na Vás!

Druhý zimní samojedí tábor, který se bude konat od 19.1. do 21.1.2018, opět v Krkonoších, v Bratrouchově (Jablonec nad Jizerou), chalupa U dvou kozlů ve výšce 800m n/m (www.udvoukozlu.cz).

 

 Tak, jako v loňském roce, si každý může vyzkoušet jízdu se psím spřežením a se vším, co k tomu patří. Dále je možné se zúčastnit závodů: trať pro začátečníky a dětská kategorie do 500m, závod na 3 km nebo noční etapa 15-20km (pouze s čelovkou). Tratě (mimo noční etapy) budou upraveny čtyřkolkou s žehličkou, parkoviště bude vyhrnuté rolbou. V sobotu společenský večer na chalupě U dvou kozlů. Doporučujeme s sebou sněhové řetězy.

K dispozici budou saně, sněžnice. Ubytování si zajistí každý sám.

Kapacita chalupy je 18 lůžek, ale dá se rozšířit až na 28, záleží na domluvě účastníků při obsazování pokojů. Pokoj č.3: 4 osoby (max 6), pokoj č.2: 4 osoby, pokoj č.1: 6 osob (max 8), pokoj č.4: 4 osoby (max 6).

Suterén - 6 osob na matracích, 2 osoby na peci ve výčepu.

Je možné si objednat jídlo: snídaně 80 Kč (formou bufetu), obědy 120 Kč a večeře 100 Kč (budou dovezeny). Do společenské místnosti s výčepem se ke stolům vejde 25 lidí, v případě zvýšeného zájmu je možné se stravovat po etapách. V chalupě je zákaz ubytování psů na pokojích. Pro psy je vyhrazena lyžárna, kde mohou být a také přespat ve výstavních klecích majitelů. Přihlášení na chalupu je nutné do 15.11.2017 pod heslem SAMOJED.

Účastníci, kteří se do chalupy nevejdou nebo jim ubytování nevyhovuje, se mohou ubytovat:

ve vyhlášeném penzionu a hostinci u Hásků (www.hasan.cz), mob.: 736 759 197, vzdálenost 1 km pěšky nebo 4 km autem (ubytování nutné zajistit nejpozději do 15.11.2017 pod heslem SAMOJED), dále v penzionu Rezek Jeruzalém (www.penzionrezek.cz) nebo Horský hotel Rezek (www.hotelrezek.cz). Vzdálenost z Rezku 5 km autem. V těchto 3 zařízeních je možno ubytovat se psy, ubytování je třeba ve vlastním zájmu zajistit co nejdříve.

Při nedostatku sněhu, máme v připraven náhradní program - pěší výlet se psy na Rezek (celkem 10 km), zdatnější mohou pokračovat na Dvoračky (celkem 20 km).

Kontakt na dotazy: Ota Janko, mob.: 775 177 839, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Žádáme účastníky akce, aby nahlásili počet osob a psů na uvedený e-mail.

Přikládáme pozvánku na speciální výstavu našich přátel na Slovensku... 

 

SKS1 SKS2

!!! POZOR !!!

 

Spuštěno online přihlašování na podzimní duo výstavu. Pokud chcete využít zvýhodněné ceny za přihlášení na obě výstavy současně, nezapomeňte při registraci zaškrtnout u každého přihlášeného psa dole políčko:

"DUO - zaškrtněte, pokud chcete psa přihlásit také na další den DUO výstavy"...


Online přihlášku najdete na www.dogoffice.cz box detail

Zveme všechny členy i nečleny Samojed klubu na víkend plný výstav, který se bude konat 9.-10.9.2017 v Lázních Smraďavka - Leopoldov u Buchlovic. Čekají vás dva dny věnované výstavám. Jste všichni srdečně vítáni.

 

Klubová výstava Samojedů
se zadáváním titulů CAJC ČR, CAC ČR, Res. CAC ČR, Klubový vítěz mladých, Klubový vítěz, BOJ, BOV, BOS, BOB

dne 09. září 2017

Rozhodčí: Božena Ovesná, CZ


Speciální výstava Samojedů
se zadáváním titulů CAJC ČR, CAC ČR, Res. CAC ČR, Vítěz speciální výstavy mladých, Vítěz speciální výstavy, BOJ, BOV, BOS, BOB

dne 10. září 2017

Rozhodčí: Ludmila Fintorová, SK

 

Místo konání: kemp Smraďavka, Lázně Leopoldov

Uzávěrka přihlášek:
I. 31. Července 2017
II. 20. Srpna 2017

Propozice ke stažení ZDE box detail.

Přihláška Klubová výstava ZDE box detail.

Přihláška Speciální výstava ZDE box detail.

Přihláška ONLINE box detail.

pozvanka smradavka 2017

První zimní samojedí tábor, který se bude konat od 20.1. do 22.1. 2017, v Krkonoších, Bratrouchově, (Jablonec nad Jizerou) , chalupa U dvou kozlů ve výšce 800m n/m www.udvoukozlu.cz

„Můj samoušek je závoďák aneb zkus mě zapřáhnout do spřežení!!!“

Místo: Jedovnice, kemp Olšovec, www.olsovec.cz
Datum: 14-16.10.2016

Víkend věnovaný samojedíkům, soutěže, přednášky, ukázky, no prostě sranda musí být :-)

Pokud máte zájem o účast na Samojedím víkendu, objednejte si ubytování a stravu u provozovatele kempu, pana Jana Zábala do 15. dubna!!! Po tomto termínu budou volná místa v kempu nabídnuta ostatním zájemcům.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Samojedího víkendu 2014 v Dolcích. Děkujeme sponzorům a všem lidičkám za skvělé dárky a ceny do všech soutěží. Děkujeme za super dortíčky a moučníčky i za další občerstvení. Děkujeme sluníčku, že se na nás celý víkend pěkně smálo a našim samojedíkům za jejich krásné úsměvy a nezapomenutelné štěkání :-)

Klubová výstava KSP, www.polardogs.org
6. dubna 2014
Praha

Výbor Samojed klubu spolu se sponzory se i letos snažil zajistit optimální podmínky pro vystavované pejsky, jejich majitele i diváky. Věříme, že vysoký počet vystavovaných samojedíků, letos padl rekord!!!, je odrazem spokojenosti Vás vystavovatelů se zabezpečením z minulých výstav. Tímto bychom chtěli Vám všem poděkovat za podporu Samojed klubu!!!!!

Samojedí víkend
ve dnech 31. května - 2. června 2013, areál Dolce, Trutnov (www.camp-dolce.cz)

Tvorba stranek pro chovatele